Listopad 2013

Mrtvo.

22. listopadu 2013 v 13:50 | Baka de Marionette |  Daily routines
A to tu taky je. Jen se rozhlédněte! Jsou tu sice krásné a zdobené záclony, neskutečně drahý, naleštěný nábytek a samozřejmě vše, co se vám tu tak krásně nabízí a můžete se nad tím svým okem kochat.. je dokonalé. Ale tenhle můj malý byt by potřeboval konečně pořádného nájemníka.
Nevím, proč odtud stále utíkám a nechávám tohle krásné místo zít prázdnotou, ale zkrátka a dobře to bude zřejmě tím, že u ničeho moc dlouho nevydržím, jsem přelétavý pták, který při nejmenším nezájmu ulétá pryč, hledaje si nové místo pro hnízdění. Ale to není dobře. Avšak karta se konečně obrátila. Protože jsem se opět dostala do stavu, kdy by má hlava bez pravidelného vypisování podle všeho vybuchla a ohodila moje krásné rudé stěny. Aha, ony už rudé jsou, takže by to zřejmě nebyl takový problém, co se uklízení týče.
Inu, potřebuju to. Tenhle blog. Tohle místo, které je jen a jen moje. Nikdo mi ho nevezme, to já jsem tu svým vlastním pánem. Nebo paní, vyberte si. Tohle místečko je závislé na mých příspěvcích. Je závislé jen na tom, kdy já si jako správná primadona vzpomenu a obdaruji ho trochou své pozornosti, aby tu tak nezelo pod vrstvou prachu. Tady to řídím já, to si uvědomte. Tady se nade mnou nikdo povyšovat nebude a pokud, čeká ho rychlý proces, nechci si přece zamazat ruce.
A tohle je na blogu to krásné. Je to jen a jen moje místo. Které může potěšit i ostatní, ale je hlavně mě. Pro mé pocity, pro mé výpisy všedních dnů, pro mou propagaci a pro moje bolavé srdíčko, které hledá útěchu právě zde. Zřejmě píšu bláboly, píšu hlouposti, které nikoho ani ve snu nezajímají, ale to je v pořádku. Každý nemůže být zajímavý pro všechny, proto jsem ráda sama sebou a za těch pár lidí, co mě mají rádi a občas mi i naslouchají. Takže... bych tohle místo chtěla zase trochu zabydlet. Potřebuje to tu sice uklidit, jen se podívejte na tu zaprášenou, špinavou podlahu..., ale to nevadí, za chvíli to tu bude zase jako ze škatulky.
Jdu si pro koště.
Baka de Marionette