Kaito Shion(Vocaloid)~

27. září 2013 v 13:38 | Baka de Marionette |  Cosplay
Podle všeho by se mělo začít od nejstarších po nejmladší, ale pochopte... Ležíte si v posteli, na smrt unavení, vyčerpaní, s palčivou bolestí v krku, jakoby vám mělo hrdlo padnout v plamenech. Ale co se nestane? Přijde vám dlouho očekávaný cosplay! A všechna ta aktuální radost mám vžene tolik krve do žil, že nehledě na svou indisponovanost, vyskočíte z postele, napatláte na sebe ohromné množství makeupu, navléknete se do slušivého kostýmu a paruky a... tradá! Zase si připadáte hezky a 'k něčemu', ne jen jako pytel masa, válící se na smrtelné posteli.
Inu... přišel mi cosplay. Jak jsem již řekla, své kostými si nešiji, aby tu do mě někdo nezačal šít :D. Většinu času je věnuji do rukou své superšikovné švadleně přímo z mého města a nebo, čas od času, naší známé Navice. Ale jen, pokud se jedná o složitější práci.
~
Na letošní AkiCon jsem plánovala cosplaye tři. Inu... brigáda, peníze, natěšenost neskutečná... ale bohužel dva z nich padly. Protože, ač se to zdá nemožné, i já jsem člověk a potřebuji sem tam nějaké to normální oblečení. Ono by bylo všechno jednodušší, kdybych mohla chodit do školy v cosplayích a necítila bych se při tom jako naprostý idiot. Bohužel to nejde a tak jsem polovinu svých financí utratila za civilní oblečení. A na cosplaye již nezbylo. Tedy... na jeden ano. A tím vyvoleným se stal Kaito Shion z Vocaloidů.
Je složité jen tak z fleku popsat, proč zrovna on. Postavy si většinou vybírám pocitově a je pro mě složité jen tak vypláznout smysluplnný důvod. Ale, abychol začali nějak rozumně, rozhodně miluji jeho hlas. Ale přestože ho mám moc ráda, Gakupův se mi poslouchá mnohem lépe. Ale jak říkám, pocitově mě doslova dostal a oslovil Kaito. Dříve jsem cosplayovala Miku, tak spousta lidí byla zmatená, proč najednou zrovna on...
Je to uke. Jeden z hlavních znaků, co spolu máme společný a jakožto yaoistka ho samozřejmě páruji s Gakupem a moc ráda píšu RPG na toto téma. Hlavně skrze roleplaying se s postavou sbližuji.
Je to úchyl se svou erotickou šálou. Vcelku komik, který ale uvnitř citově strádá. Hodně jsem se do něj vžila, což je vždycky u postav, které cosplayuji, důležité. Nikdy bych nemohla být postavou, která není... mou součástí.
A samozřejmě, co se týče vzhledu, on je ten typ, který mi sedne. Vím, že mi několikrát bylo řečeno, že se hodím převážně na cosplayování chlapců od 14ti do 20ti let. A podle všeho to bude pravda <:D.
Takže to je můj nejaktuálnější cosplay, který je samozřejmě stále 've výstavbě' a já budu ráda za jakýkoliv názor a konstruktivní kritiku :).
~Baka de Marionette
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 27. září 2013 v 20:48 | Reagovat

Strašně se mi na tobě líbí OwO Já ho teda normálně nemusím *celkové Vocaláky...až na vyjímky xD* ale na tobě je prostě boží *^*  Ach ano finance...život by byl lehčí kdybych byla multimilionář :DDDDDDD

2 Blangela Blangela | Web | 27. září 2013 v 20:52 | Reagovat

Ono konstruktuvní kritika na tohle moc psát nejde. Už teď jsi dost dobrý Kaito :)

3 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 1. října 2013 v 16:52 | Reagovat

Jakkoliv Vocaloidy zrovna dvakrát nemusím, tak ty jsi jako Kaito boží :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama